Ta strona wymaga JavaScript do poprawnego działaniaUczniowie „Ósemki” rozmawiali z Burmistrz Natalią Robakowską
Miasto i Gmina Krotoszyn - w Kontakcie JST

Ogłoszenia

Zobacz najnowsze ogłoszenia z samorządu

Uczniowie „Ósemki” rozmawiali z Burmistrz Natalią Robakowską

W środę 8 kwietnia 2026 roku odbyło się wyjątkowe spotkanie uczniów Szkoły Podstawowej nr 8 z Burmistrz Krotoszyna Natalią Robakowską, które zapoczątkowało cykl rozmów z interesującymi, inspirującymi mieszkańcami naszego miasta. Pani Burmistrz odpowiedziała na szereg pytań przygotowanych przez dzieci. Uczniowie pytali m.in. o nowe inwestycje, place zabaw, ścieżki rowerowe, plany rozwoju miasta, ale również o zainteresowania i sposoby spędzania czasu wolnego.

Pani Burmistrz chętnie odpowiadała na wszystkie pytania, podkreślając, jak ważny jest głos młodych mieszkańców. W trakcie spotkania odbyło się również podsumowanie konkursu historyczno-plastycznego „Kobiety, które zmieniły świat”.

Wizyta Pani Burmistrz była dla uczniów cenną lekcją wiedzy o samorządzie oraz inspiracją do aktywnego uczestnictwa w życiu swojej społeczności.


Wiadomość pochodzi ze strony https://krotoszyn.pl/aktualnosc-47513-uczniowie_osemki_rozmawiali_z_burmistrz.html

Co o tym myślisz?

2 odpowiedzi

Galeria

  • rss.png
  • DSC_0273.jpg
  • DSC_0292.jpg
  • DSC_0287.jpg
  • DSC_0274.jpg
  • DSC_0308.jpg
  • DSC_0316.jpg
  • DSC_0405.jpg