Ta strona wymaga JavaScript do poprawnego działaniaMłodzi mieszkańcy z wizytą w Urzędzie Miejskim
Miasto i Gmina Krotoszyn - w Kontakcie JST

Ogłoszenia

Zobacz najnowsze ogłoszenia z samorządu

Młodzi mieszkańcy z wizytą w Urzędzie Miejskim

18 maja br. Urząd Miejski odwiedzili uczniowie klasy VI ze Szkoły Podstawowej nr 8 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krotoszynie. Uczniowie mieli niecodzienną okazję zapoznać się z pracą urzędników oraz funkcjonowaniem samorządu.

Podczas wizyty młodzież została oprowadzona po magistracie przez Mariolę Koczorowską z Biura Burmistrza. Uczniowie zobaczyli m.in. gabinet Burmistrz Natalii Robakowskiej, salę reprezentacyjną oraz salę sesyjną. To właśnie tam mogli usiąść w miejscach radnych i choć przez chwilę poczuć atmosferę prawdziwych obrad Rady Miejskiej. Nie zabrakło ciekawych pytań, uśmiechów i dużego zainteresowania funkcjonowaniem lokalnego samorządu.

Dziękujemy za tak miłą wizytę i wspólnie spędzony czas. Mamy nadzieję, że to spotkanie było inspiracją do jeszcze większego zainteresowania sprawami naszej lokalnej społeczności.


Wiadomość pochodzi ze strony https://krotoszyn.pl/aktualnosc-47929-mlodzi_mieszkancy_z_wizyta_w_urzedzie.html

Co o tym myślisz?

2 odpowiedzi

Galeria

  • rss.png
  • rss.png