Zobacz najnowsze ogłoszenia z samorządu
18 maja br. Urząd Miejski odwiedzili uczniowie klasy VI ze Szkoły Podstawowej nr 8 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krotoszynie. Uczniowie mieli niecodzienną okazję zapoznać się z pracą urzędników oraz funkcjonowaniem samorządu.
Podczas wizyty młodzież została oprowadzona po magistracie przez Mariolę Koczorowską z Biura Burmistrza. Uczniowie zobaczyli m.in. gabinet Burmistrz Natalii Robakowskiej, salę reprezentacyjną oraz salę sesyjną. To właśnie tam mogli usiąść w miejscach radnych i choć przez chwilę poczuć atmosferę prawdziwych obrad Rady Miejskiej. Nie zabrakło ciekawych pytań, uśmiechów i dużego zainteresowania funkcjonowaniem lokalnego samorządu.
Dziękujemy za tak miłą wizytę i wspólnie spędzony czas. Mamy nadzieję, że to spotkanie było inspiracją do jeszcze większego zainteresowania sprawami naszej lokalnej społeczności.
Wiadomość pochodzi ze strony https://krotoszyn.pl/aktualnosc-47929-mlodzi_mieszkancy_z_wizyta_w_urzedzie.html
2 odpowiedzi

