Ta strona wymaga JavaScript do poprawnego działaniaLekcja samorządności w Urzędzie Miejskim
Miasto i Gmina Krotoszyn - w Kontakcie JST

Ogłoszenia

Zobacz najnowsze ogłoszenia z samorządu

Lekcja samorządności w Urzędzie Miejskim

Uczniowie klasy VIII ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich w Krotoszynie wraz z opiekunami odwiedzili Urząd Miejski w Krotoszynie, aby z bliska poznać funkcjonowanie samorządu i pracę magistratu.

Młodzież spotkała się z Burmistrz Krotoszyna Natalią Robakowską, która opowiedziała o swojej pracy oraz zadaniach realizowanych przez gminę. Była to również okazja do rozmowy i zadawania pytań dotyczących codziennego funkcjonowania samorządu.

Podczas wizyty uczniowie zwiedzili najważniejsze miejsca w urzędzie, m.in. salę sesyjną, w której obraduje Rada Miejska oraz salę reprezentacyjną. Poznali także strukturę Urzędu Miejskiego i dowiedzieli się, jak wygląda praca poszczególnych referatów oraz w jaki sposób podejmowane są decyzje dotyczące mieszkańców gminy.

Wizyta w magistracie była dla ósmoklasistów cenną lekcją samorządności i okazją do lepszego poznania pracy samorządu lokalnego.


Wiadomość pochodzi ze strony https://krotoszyn.pl/aktualnosc-48371-lekcja_samorzadnosci_w_urzedzie_miejskim.html

Co o tym myślisz?

1 odpowiedzi

Galeria

  • rss.png
  • DSC_7196.JPG
  • DSC_7178.JPG
  • DSC_7179.JPG
  • DSC_7175.JPG
  • DSC_7181.JPG
  • DSC_7177.JPG