Zobacz najnowsze ogłoszenia z samorządu
21 marca 2026 r. w Kępnie odbyły się Ogólnopolskie Zawody Pływackie Torpeda Cup 2026, w których udział wzięło 325 zawodników z całej Polski. Wśród nich znalazło się trzech reprezentantów KS Krotosz, którzy z powodzeniem rywalizowali w różnych stylach pływackich.
Nasi zawodnicy zaprezentowali bardzo dobrą formę, zdobywając łącznie 6 medali oraz ustanawiając nowe rekordy życiowe.
Wyniki zawodników KS Krotosz:
Tymoteusz Biela (kat. 12 lat)
Marcel Muszyński (kat. 16 lat i starsi)
Kacper Stelmaszyk (kat. 16 lat i starsi)
Gratulujemy zawodnikom oraz trenerom świetnych wyników i życzymy kolejnych sukcesów na pływackich arenach!
Wiadomość pochodzi ze strony https://krotoszyn.pl/aktualnosc-47304-plywacy_ks_krotosz_z_medalami_na.html
2 odpowiedzi

