Zobacz najnowsze ogłoszenia z samorządu
11 kwietnia 2026 roku w Świebodzicach odbyły się Ogólnopolskie Zawody Pływackie w Sprincie Pływackim, które zgromadziły aż 400 zawodników z 29 klubów z całej Polski. W rywalizacji nie zabrakło reprezentanta KS Krotosz – Nicolasa Jędrzejaka, który zaprezentował bardzo dobrą formę, zdobywając dwa medale.
Zawodnik stanął na podium dwukrotnie, zajmując trzecie miejsca w konkurencjach:
Nicolas wystartował również na dystansie 100 m stylem dowolnym, gdzie z czasem 55,81 s uplasował się na 7. miejscu.
Świetne wyniki młodego pływaka potwierdzają jego wysoką dyspozycję oraz systematyczny rozwój sportowy. Start w tak licznie obsadzonych zawodach i zdobycie dwóch medali to duży sukces oraz powód do dumy dla klubu i lokalnej społeczności.
Gratulujemy i życzymy kolejnych udanych startów!
W. Figaj
Wiadomość pochodzi ze strony https://krotoszyn.pl/aktualnosc-47610-dwa_medale_plywaka_ks_krotosz.html
1 odpowiedzi


